Fotografas


Man gera žinoti, kad mano atliktas darbas buvo naudingas, atitiko Jūsų lūkesčius.
Renginius fotografuoju nuo 2006 metų. Turiu įvairiapusės patirties. Aparatūra – profesionali CANON.

Fotografuoti mėgstu reportažiniu stilium, kur reikalingas fotografo pastabumas, tikslumas, greitis. Nors pozavimo ir režisavimo proginėse šventėse reikia, ir neišvengiama, visgi stengiuosi šventės nepaversti fotosesija. Siekiu natūralaus kadro, momento tikrumo. Tikriausiai todėl save vadinčiau dokumentalistu. Vadinasi, Jums leidus, galėčiau būtų legalus, Jūsų šventės paparazzi siekiantis išnaudoti veiksme esančias progas ir galimybes. Fotografuosiu visus šventės dalyvius, sieksiu “papasakoti” nuotraukomis istoriją ateities žmonėms apie senus gerus laikus. Kalbant apie komercinę fotografiją, turiu specializuotų ir vertingų patirčių reklamos ir ofsetinės spaudos srityje. Šios patirtys padeda ne tik atsižvelgti į verslo užsakovo pageidavimus, bet derinti juos su produktui keliamais techniniaiss reikalavimais.

Trumpai apie patirtis: Nuo 1995 metų dirbu reklamos vadybos srityje, bendravau su daugybe asmenybių, vadovų, žmonių. Nuo 1998 metų specializuojuosi ir kaupiu patirtį apie ofsetinę ir kitas spaudos rūšis, maketavau brošiūras, leidinius, žurnalus. Ruošiau spaudinius spaustuvėms pagal techninius reikalavimus. Nuo 2006 metų – fotografuoju. Fotografija ir spaudos darbai yra mano pagrindinė ir mėgiama profesija. Hobis – elektronika, fotografija.

Užsakovams siūlau ne tik fotografo, bet ir maketavimo, spaudos paslaugas. Bendrauju su draugiška, profesionalia, šaunia ir patikima spaustuve. Dirbu individualios veiklos pagrindais. Individualios veiklos vykdymo pažyma Nr296990, Kauno VMI

– Jei manote, kad galiu būti Jums naudingas – susisiekime!
Sako fotografas Stasys, Kaune